آرین سیستم / پروژه دانشجویی

درباره ما

سایت آرین سیستم | مرکز خرید ، بازاریابی و فروش فایل های با ارزش فعالیت حرفه ای خود را با اخذ مجوزهای مربوطه در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ آغاز کرد. آرین سیستم به کاربران امکان می دهد که فایل های الکترونیکی اعم از پروژه های دانشگاهی، مقالات، فرم ها و مستندات، نرم افزار، افزونه و هرگونه فایل الکترونیکی دیگری را از طریق این سامانه برای فروش منتشر کنند. کاربران علاوه بر فروش در سایت می توانند به بازاریابی  سایر فایل ها بپردازند و از این راه کسب درآمد داشته باشند. ما معتقدیم هیچ فایلی نباید در گوشه کامپیوترتان بدون استفاده رها شود.

ما درآرین سیستم بر این اعتقادیم که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد.

همه ی کاربران اینترنت کم و بیش فایل های بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آنها در گذر زمان از خاطره ی فرد فراموش می شود. آرین سیستم این امکان را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل ها و محصولات الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درآمد کسب کنید. حتی اگر فایلی برای فروش ندارید در سایت ما از طریق تبلیغ و بازاریابی سایر فایل ها در شبکه های اجتماعی به راحتی ۲۰ درصد پورسانت دریافت می کنید.

فایل های شما می تواند مجموعه تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در سایت با تمام کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند. تنوع و تکثر فایلهای موجود در آرین سیستم هر نوع نیاز کاربران را پوشش داده و به خوبی توانسته خود را به عنوان انعطاف پذیرترین بازار خرید و فروش کشور معرفی نماید. امکان خرید محصولات در هر ساعت از شبانه روز و با کارتهای بانکی عضو شتاب از هر نوع دستگاه ارتباطی، سهولت و اطمینان خرید سایت آرین سیستم را بارز می کند.

مجوز نشر بر خط چیست و چرا آرین سیستم اقدام به اخذ آن کرده است؟

آرین سیستم مفتخر است در بین تمامی سایت های خرید و فروش فایل، اولین مجوز نشر برخط از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) را دریافت نماید. از جمله مزایای مهم این مجوز می توان به اختصاص دادن حق مالکیت مادی هر فایل به کاربر منتشرکننده آن اشاره کرد.

مزیت های رقابتی آرین سیستم

آنچه آرین سیستم را از دیگر رقیب ها و سایت های مشابه متمایز می کند

آیا می دانید آرین سیستم برای جلب رضایت کاربران، حداکثر سود را برای کاربران خود در نظر گرفته است؟ آرین سیستم فقط از فروش هایی که بازاریاب نداشته باشد سود خواهد برد. این یک بازی و چالش مابین ما و شما کاربران محترم است. برای کسب پورسانت ۱۰۰ درصدی باید فایل خود را با یک کلیک در شبکه های اجتماعی منتشر و بازاریابی کنید.

آرین سیستم اولین سایتی است که کاربرانش می توانند ۱۰۰ درصد مبلغ فروش را دریافت کنند. ۸۰ درصد به طور مستقیم برای فروشنده فایل و ۲۰ درصد به واسطه بازاریابی فایل خود.

چرا بهتر است سایت آرین سیستم را انتخاب کنیم؟

 1. امکان درج و آپلود فایل با آسانترین فرم ممکن
 2. امکان ثبت کوپن(کد) تخفیف برای مواقع خاص برای هر فایل به دو صورت درصدی یا مقداری
 3. امکان درج رایگان نوشته (مقاله) در وبلاگ آرین سیستم برای معرفی بیشتر فایل ها و کسب درآمد
 4. امکان بازاریابی و کسب پورسانت ۲۰ درصدی تنها با یک کلیک
 5. امکان مدیریت دیدگاه ها و نظرات مشتریان برای سهولت ارتباط با مشتری
 6. امکان مشاهده جزئیات هر سفارش و مدیریت دسترسی فایل برای آپلود مشتری
 7. امکان درج شبکه های اجتماعی فروشنده برای سئو و اعتبار بیشتر فروشگاه
 8. اختصاص آرشیو رسانه ای (پوشه) برای نگهداری کلیه فایل ها و تصاویر بارگذاری شده
 9. اختصاص صفحه اختصاصی فروشگاه برای هر فروشنده با گرافیک و ظاهری عالی
 10. اختصاص صفحه اختصاصی پروفایل برای هر فروشنده
 11. مشاهده گزارشات دوره ای از مقدار فروش به تفکیک فایل و کلی

همه و همه این ویژگی ها یکجا در آرین سیستم برای شما کاربران و فروشنده های عزیز مهیا شده است. سایت ما این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ هزینه ای و با کمترین زمان ممکن، محصولات خود را به طور رایگان آپلود کرده و به فروش برسانید. هدف ما، بسترسازی کسب درآمد برای تمامی کاربران اینترنت به ویژه جوانان عزیز کشور می باشد. امید است با ارائه این خدمات بتوانیم گامی در جلب رضایت حداکثری شما برداریم.